Šály

Originalita v pohybu

Workshop nebude primárně zaměřen na výuku nových prvků, ale spíše na hledání různých způsobů jejich provedení, přechodů mezi nimi a individuálního pohybového výrazu. Nejprve budeme pracovat s krátkou choreografií, na které Vám ukážu svůj způsob práce a uvažování. Ve druhé části workshopu budeme společně hledat pohybový materiál každého účastníka a pokusíme se vytvořit (alespoň velmi krátkou) vlastní choreografii.

 

Co je nutné umět pro účast na workshopu: straddle (invert) (ve visu se otočit hlavou dolů), znalost alespoň 8 libovolných prvků, schopnost alespoň 5 minut vydržet na šále (ve vzduchu)

WORKSHOP

JE OBSAZEN

Bára Bartoňová

Akrobatka a performerka.

Původně se věnovala činohernímu herectví, postupně se ale začala zabývat pohybovým divadlem a různými technikami (především) závěsné akrobacie – té se od roku 2013 věnuje profesionálně. Momentálně se zaměřuje na šálu, strapsy a jejich více či méně tradiční použití a také na párovou závěsnou akrobacii. Je členkou souborů AirGym Art Company a Aventyr, spolupracuje s několika divadly. Jako lektorka působí kromě AirGym Art Company také v KD Mlejn a v Cirqueonu. V oblasti cirkusového vzdělávání absolvovala různé mezinárodní workshopy, např. program CTF (Circus TransFormation) pro lektory cirkusových disciplín.

KD Mlejn, z.ú.

Kovářova 1615/4

155 00 Praha 5 – Stodůlky

logo%20Mlejn_edited.png
Praha-13-300x324_edited.png
1.png
leap_edited.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon